Specjalista ds. Wsparcia Broker�w - Mercer

Description : Specjalista ds. Wsparcia Broker�w. Company : Mercer. Location : Hybrydowa / zdalna in 00-807 Warszawa

W związku z dynamiczny rozwojem zespołu brokerskiego, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. wsparcia brokerów

Czego możesz się spodziewać?

Chcesz rozwinąć zawodowe skrzydła? Czujesz się swobodnie w pracy z Excelem i MS PowerPoint? Cechuje Cię duża dbałość o szczegóły? Szukasz nowych wyzwań zawodowych i chciałbyś pracować w firmie z dużym potencjałem i możliwościami rozwoju? Jeśli tak, aplikuj już teraz i daj nam się poznać!

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Przygotowywanie analiz i raportów w języku polskim i angielskim (porównania ofert, audyty, benchmarking, analizy rynku)

  • Wsparcie brokerów ubezpieczeniowych w ich codziennych obowiązkach

  • Praca z wykorzystaniem programu Excel i PowerPoint w oparciu o dane uzyskane od klienta

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie ankiet

Oczekujemy:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego, mile widziane doświadczenie w obszarze ubezpieczeń

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (MS Excel, PowerPoint)

  • Dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego

  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi i pracownikami na wszystkich poziomach

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • Hybrydowy model pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość dołączenia do zgranego zespołu doradzającego klientom strategicznym

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych i pozapłacowych (m.in. wysokiej klasy opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową i kursy językowe)

Co Cię wyróżnia:

  • Gotowość do zdania egzaminu brokerskiego

  • Zainteresowanie lub/i znajomość branży ubezpieczeniowej / świadczeń pracowniczych / medycznych

  • Umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta

Kandydatów zainteresowanych stanowiskiem prosimy o wypełnienie aplikacji on-line oraz dołączenie CV w języku angielskim.


#LI-MW1


Mercer believes in building brighter futures by redefining the world of work, reshaping retirement and investment outcomes, and unlocking real health and well-being. Mercer’s more than 25,000 employees are based in 44 countries and the firm operates in over 130 countries. Mercer is a business of Marsh McLennan (NYSE: MMC), the world’s leading professional services firm in the areas of risk, strategy and people, with 76,000 colleagues and annual revenue of $17 billion. Through its market-leading businesses including Marsh, Guy Carpenter and Oliver Wyman, Marsh & McLennan helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment. For more information, visit https://www.mercer.com/. Follow Mercer on Twitter @Mercer.

Marsh McLennan is committed to embracing a diverse, inclusive and flexible work environment. We aim to attract and retain the best people regardless of their sex/gender, marital or parental status, ethnic origin, nationality, age, background, disability, sexual orientation, gender identity or any other characteristic protected by applicable law.